BALKON DEMİRİ FİYATLARI

Balkon demirleri, balkonlarınızda ve teraslarınızda güvenliğinizi sağlamak amacıyla yaptırılabilir. Bu demirlerde aranılan en önemli özellik sağlam olmalarıdır. Evinizde ya da iş yerlerinizde kullandığınız bu korkuluklar sizin, ailenizin, müşterilerinizin güvenliğini sağlayacaktır. Bu ürünlerde ferforje tercih ettiğiniz zaman sağlamlık ile ilgili bir tereddüt yaşamanıza gerek kalmayacaktır. Çünkü ferforje ürünler bunu karşılama garantisi vermektedir.

Balkon korkuluk fiyatları metrekare ve ürün bazlı hesaplanmaktadır. Şöyle açıklamak gerekirse, ferforje korkuluk yaptırmak istediğiniz yapının durumu, büyüklüğü ve seçtiğiniz ürün özellikleri göz önünde bulundurularak bir fiyat oluşturulur. Bu fiyat metrekare birim fiyatı da eklenerek toplanır. Belirlediğiniz ürün için fiyat hesaplanması bu şekilde olacaktır.

Balkon Demiri Modelleri ve Fiyatları

Balkon demiri seçenekleri şıklarla sınırlı değildir. Hayal gücünüz ve bizim el işindeki marifetimizle hazırladığımız örneklerle çoğaltılabilir. Daha önce yapılmış ürünlerimizden seçebilir ya da tamamen yeni bir ürün oluşturabilirsiniz. Bu bağlamda size fikir verecek bazı detaylardan bahsedebiliriz. Örneğin, yüksek bir balkon duvarınız varsa, daha minimal korkuluk seçeneklerimize bakmanız gerekmektedir. Çünkü, yüksek duvarlar ile birlikte tercih edeceğiniz büyük bir korkuluk yaşam alanınızı kısıtlayacaktır ve balkonunuzda yaratmak istediğiniz havayı engelleyecektir.

Fransız balkonlarda, duvar bulunmadığı için yüksek ve daha motifli korkulukları da tercih edebilirsiniz. Ya da tamamen isteğinize bağlı olarak cam işlemeli modellerimizden de faydalanabilirsiniz. Bu camlar, buzlu, renkli, desenli ya da ayna modelleri olarak seçilebilir.

Kısa ya da duvarı olmayan balkonlar için de çok sayıda seçenek vardır. Bu seçenekler arasından size en uygun olanı belirlemek ya da örneklerden yola çıkarak daha farklı bir tasarıma sahip olmak isterseniz, üretimi gerçekleştirebilmemiz mümkündür. Altın sarısı detaylar, yıldızlı işlemeler gibi birçok seçeneğimiz vardır.

Tüm bu seçeneklerde fiyat hesaplanması işlemi seçtiğiniz model ve metrekare hesabıyla belirlenir. Daha ayrıntılı bilgi almak için sitemizi incelemeye devam edebilirsiniz ve bizi her zaman arayabilirsiniz. Sizlere en uygun ve en iyi hizmeti vermek adına bekliyor olacağız. 

 

Yorumlar
Fahri Mandıroğlu 2017-08-02 22:21:33
5 adet 3 metre balkon korkuluğuna ihtiyacım var . Fiyat bilgisi almak istiyorum
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri