Balkon Korkuluk Modelleri

Belki de evimizin en huzurlu köşesi balkonudur. İşten geldiğimizde stresimizi atmak için ya da tüm gün evde pinekledikten sonra temiz bir hava almak istediğimizde kendimizi balkonda buluruz. Yani kısacası balkonları bir şekilde sürekli kullanırız. Bu yüzden balkon dekorasyonu yaparken, balkon korkuluğunun da ne kadar önem arz ettiğini unutmamak gerekir. 

Balkon korkuluk modelleri  denildiğinde akla birçok farklı tipte model gelmektedir. Şimdi birkaç örneğini yakından inceleyelim.

 

 

 

 

 

Bu şekilde imalatı yapılan demir balkon korkuluk modelleri küçük çocuğu olan evebynler için tavsiye edebilirim. Demirlerin arası oldukça sık sık işlendiği için, çocukların kafasını sıkıştırma problemi bir nebze de olsa ortadan kalkmaktadır. Ancak yüksekliği konusunda sıkıntı olacağını düşünüyorsanız eğer daha yüksek modelleri tercih etme şansına da sahipsiniz. Şimdi birkaç örneğe daha yakından bakalım.

 

 Çocuk sahibi olan aileler genelde bu tarz olanı tercih ediyor. Çünkü belli bir seviyeye kadar duvar, duvarın üstünde tasarlanan balkon korkuluğu güvenlik bakımından daha çok tedbirli olmamızda bizlere yardımcı oluyor diyebilirim. Bu tamamen sizin balkon tipinize bağlı olarak da değişmektedir.

 

 

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri