DEMİR BALKON KORKULUKLAR

Balkon korkuluklar, son derece önem ve özen gerektiren ve balkon olan her yerde mutlaka olması gereken güvenlik sistemlerinden biridir. Çünkü balkon olan çoğu yerde yükseklik faktörü de yer alıyor. Bu faktör dahilinde düşmek gibi olayların yaşanmaması için mutlaka ve mutlaka bu korkulukların olması gerekiyor. En çok tercih edilen balkon korkulukları ise demir balkon korkulukları modelleridir. Çünkü sağlamlık açısından test edilip onaylanan yapıya sahiptir. Eğer burada yüksek bir güvenlik arayışındaysanız eğer duvar üstü balkon korkuluklar en ideal olan modelleridir. Çocuğu olan aileler için de önerilen model budur. Çocukların tırmanması açısından güvenlik önlemlerini ise sizin almanız gerekiyor. Ferforje balkon korkuluklar en revaçta olan ve görsel güzelliği en çok olan modellerdir. 

 

Demir Balkon Korkuluk İmalatı

 

Demir balkon korkuluklarında kalite ve şıklığın adresindesiniz! Demiri özenle işleyen ustalarımız birçok korkuluk modeli üretmektedir. Bu modeller arasında en en rağbet görenlerden biri balkon korkulukları olmaktadır. Resimde de gördüğünüz gibi modellerimiz çok şık ve estetiktir. Tabiki yılların tecrübesi ve usta işçiliğimiz sayesinde çok çeşitli modeller üretebiliyoruz. Sıcak demiri işliyor ve şekil veriyoruz. Böylece istenilen model ve modern görünümler elde ediyoruz. Ustalarımız korkulukların her bir ayrıntısını özenle işlemektedir. Böylece bulunduğunuz mekana şıklık katıyor; aynı zamanda daha güvenli mekanlar sağlıyoruz. Siz de demirin sağlamlığı, işçiliğimizin zarif ve usta dokunuşlarını yaşadığınız mekanlarda görmek istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Bizi arayabilir, ürünlerimiz ve demir balkon korkuluk fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Demir Balkon Korkuluk Örneği;

 

Demir balkon korkuluğu olarak geçen bu balkon korkuluk örneğimiz oldukça güzel motiflere sahiptir.  Dış cephede açık renk boya tercih edildiği için demir için siyah tercih edilmiştir. Bu da balkon korkuluk motiflerini daha belirgin hale getirmiş ve güzel bir örneğe yer verilmiştir. Buna benzer çok fazla sayıda balkon korkuluk örneği yer almaktadır. Siz de evinizin balkonuna en uygun korkuluk örneğini bulup imalatını yaptırabilirsiniz. Her eve ve balkona uygun demir balkon korkuluk modelleri uygulamaları yapılmaktadır. 

 

 

 

 

Demir balkon denildiği zaman akla genelde bu tip balkon korkuluk modelleri gelmektedir. Balkonu balkon yapan zaten demirleridir. O yüzden böyle bir adlandırma yapmamız pekte yanlış olmayacaktır. Giriş katlar için tasarlanmış olan bu balkon korkuluk modelimiz bu binamızın balkonu için oldukça uygundur. Ancak yüksek katlar için daha güvenlikli olan modelleri önermek zorundayım. Bunun yüksekliği pek olmadığı için çocuklu aileler için pek uygun değildir. Giriş katta pek sorun çıkarmaz ancak yüksek katlar için sıkıntı yaratabilir. Yani yüksek katlı modelleri için genelde daha yüksek tipte yapılmış balkon korkuluk örneklerinden öneriyorum. 

Diğer bir yazımız olan Balkon Korkuluğu başlıklı makalemizde balkon korkuluğundan söz edilmektedir. Ve tüm bunlar ile birlikte bir de balkon korkuluk yüksekliği nasıl olmalıdır ondan söz edilmektedir. 

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri