FERFORJE BALKON KORKULUĞU ÖRNEK MODELLERİ

 

 

Ferforje balkon korkuluğu modeller açısından en fazla model çeşitliliğine sahip ürünlerdir. Ferforje yöntemi zaten son dönemlerde popüler olmuş ve popüler olmasıyla beraber de çok fazla tercih edilir olmuştur. Çok yeni teknikler gelişmiş ve bununla birlikte ise insanlar da bu yöntem üstünde yoğunlaşır olmuştur.  Korkuluklara ve kapılara en çok yakışan yöntem kesinlikle ferforje yöntemidir benim gözümde. Ferforje yöntemi sayesinde yapılan her ürün bir sanat eseri niteliğinde yapıyor. Ve bu ürünler güvendiğiniz emin ellerden çıkıyorsa eğer kesinlikle bu şekilde oluyor.

 

Ferforje balkon demirleri motif açısından bakıldığı zaman da birçok farklı tipte motife sahip olduğunu söylemek isterim. Birbirinden güzel geometrik desenler olsun, yaldızlı modeller olsun hepsi birbirinden özel tasarımlara sahi oluyor. Balkon korkuluğu için bir de Fransız model olanlar vardır. Bunlar güvenlik amacından ziyade daha çok görsel amaçlı yapılan balkon korkulukları arasındadır. Fe Fransa’da bu tarz balkonlar çok fazla sayıda var olmakla beraber benim beğendiğim detaylardan olmayı başarmıştır hep. Böyle bir şey yaptırma düşünceniz varsa, evinizin her yerini bu zarif modeller ile kaplayabilirsiniz. 

 

 

 

Fransız balkon korkuluğu örneğidir. Gördüğünüz üzere güvenlikten öte direk görsel amaçlı yapılan modeller arasında yer alıyor. Bu modeller çok hoş ve özgün tasarımlara sahip oluyor. Siyahlığı ve dokusu binanın dış cephesi ile de uyum sağlamış olduğunu düşünüyorum.

İlk fotoğrafta gördüğümüz modeli ele alacak olursak eğer, ferforjenin yine farklı bir doku ile işlendiği bir ürün daha. Kesinlikle çiçeklerinde renklendirilmiş olması bu ferforje ürününü diğerler balkon korkuluklarından bir tık daha üste çıkarabilir nitelikte.Siyah ve sarı bir arada çokta asil bir görünüm sağlıyor.Ferforje balkon korkulukları evinize işyerinize şıklıktanda öte güvenlikte sağlıyor.Bunuda göz ardı etmemek lazım.Modeli her ne olursa olsun her eve lazım cinsten.Ferforje balkon korkuluğü ürünlerimiz ve daha fazla ürün kataloğu için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yorumlar
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri