Apartman Kapıları

 FERFORJE APARTMAN KAPILARININ MODELLERİ HAKKINDA

Demirin belli bir derecede ısıtılması, çeşitli keski ve çekiçlerle şekil verilmesi işlemine demir işlemeciliği denir. Yüzyıllardır demir işleme geleneği yapılagelmiştir. Demir işleme sanatı günümüzde iki çeşit devam ettirilmektedir.

  • Fabrikasyon ferforje ürünler
  • El işlemesi ferforje ürünler

Biz firma olarak ferforjenin el işçiliği boyutundayız. Ferforje apartman kapısı modellerimizi el işçiliğiyle üretiyoruz. Ferforje apartman kapı modelleri çok çeşitli şekillerde üretilebilir. Temel maddesi demir olan kapıların imalatı için ahşap, cam gibi yardımcı ham maddeler de kullanılabilir. Demir apartman kapısı modellerimiz tamamen kişilerin istekleri ve beğenileri doğrultusunda şekillenir. Biz firma olarak modellerin güvenliğini ve estetik görüntüsünü oluştururuz. Ürün seçimini siz kıymetli müşterilerimiz zengin ürün kataloğumuzdan seçebilirsiniz.

 

FERFORJE SİYAH APARTMAN KAPILARI

 

CAM FERFORJE APARTMAN KAPILARI

Cam feforje apartman kapılarımızda ferforje ve camın eşsiz güzellikteki uyumu görenleri hayran bırakır. Cam ve aynalar dış kapılarınızda çok şık bir görünüm sağlar. Ferforjenin sağlamlığı ve asaletiyle camın şıklığı ve parlaklığı birleştiriyoruz. Sonucunda da mükemmel cam ferforje apartman kapılarını elde etmiş oluyoruz. Ferforje aynalı apartman kapısı ve ferforje cam apartman kapısı modellerimiz evleriniz değerine değer katacak. Binalarınız dış cephe kaplamaları modern şekilde yapılmışsa,  cam ve aynanın modern havasını ferforje kapılarınızda kullanmanızı tavsiye edebiliriz.

 

DEMİR APARTMAN KAPISI MODELLERİ 

 

 

AHŞAP FERFORJE APARTMAN KAPILARI

Ahşap ferforje apartman kapıları çok farklı model ve desenlerde üretilebilir. Bunun için evinizin dış yapısını doğru analiz etmeniz gerekir. Eviniz ahşap dış yapı malzemeleriyle kaplanmışsa ya da yer yer ahşap bordürler kullanılmışsa ferforje ahşap apartman kapıları tam size göre olacaktır. Eviniz bir dağ eviyse keza yine ortamla uyumlu olması açısından ahşap ferforje apartman kapı çeşitlerimiz yerinde bir tercih olacaktır. Bu model tercihleri evinizin dış yapısıyla tamamen doğru orantılıdır. Garaj kapınız ve bahçe korkuluklarınızda ahşap kullanılmışsa apartman kapınızda da ahşap kullanmamanız bütünleştirici bir görüntü oluşturacaktır.

 

İŞLEMELİ APARTMAN KAPILARI

 

SİZİN TASARIMLARINIZI ÜRETELİM

Firma olarak zengin ürün kataloğumuzla sizlere hizmet veriyoruz. Ancak bazen müşterilerimiz hayallerinde kendi tasarımlarıyla bize gelebiliyorlar. Uzman imalat ekibimiz sizlerin bu isteklerini yerine getirecek kapasitede ve sektör tecrübesindedirler. Özel tasarım apartman kapılarında ise süreç şu şekilde ilerler.

  • İmalat yaptığımız tesislerimize müşterilerimizle bir ön görüşme yaparız.
  • Mimarlarımızla istişare etmeniz ve fikir alışverişi yapmanız içindir bu aşama.
  • Elinizdeki veya zihninizdeki modelin varsa resmine, yoksa kendi çizimlerinizle anlattığınız şekline bakarak mimarlarımız (ölçüleri de göz önünde bulundurarak) bir değerlendirme yapar.
  • Uzman mimar ekibimiz tam olarak istediğiniz apartman kapısı modelini analiz ederek  siz daha oradayken demo bir otoket çizimini oluşturur.
  • Planlamaya otoket çizimi üzerinden devam edilir.
  • Ölçülerin el verdiği şekilde özel tasarım ferforje apartman kapısı modelinizin planlamasını mimarlarımız ve imalat ekibimizin baş sorumlusu yapar. 
  • Sizin onayınızdan geçtikten sonra imalat aşamasına başlanır.

 Sürecin sonunda hiç kimsede olmayan ve kendi hayal gücünüze ait özel tasarım ferforje apartman kapısına sahip olursunuz. Her gün kendi hayalinizin içerisinden geçip evinize girmek sizlere  ayrı bir mutluluk verir. 

 

APARTMAN KAPISI ÜRETİM VİDEOLARIMIZ

 

 

Siz de Ürünlerimizin Yapım Aşamalarını Görmek ve Diğer Ürünlerimizi Daha Yakından İncelemek İsterseniz Apartman Kapıları `na Tıklayabilirsiniz.

0,