DEMİR BALKON KORKULUK ÖNERİLERİ

Demir balkon korkulukları pek çok isim ile karşımıza çıkabilmektedir. Genellik ile ferforje balkon parmaklığı olarak da halk arasında anılan bu ürün özellikle güven teşkil etmeyen mahalleler için alınacak en mantıklı karardır. Özellikle giriş, bir, iki ve üçüncü katların evlerine hırsız girmesi kaygısı ile monte ettirdikleri bu kullanışlı ve korunaklı ferforje korkuluk ürünleri; her katta, dairenin içinden sokağa yani aşağıya kontrolsüz düşüşlerin de önüne geçmektedir. Özellikle küçük ve afacan çocukların yaşadığı dairelere mutlaka yerleştirilmesi gereken korkuluk ürünü, evcil hayvanlarında ani hareketlerine bariyer görevi görmektedir.

Estetik anlamda da başarılı bir etki gösteren ferforjeden demir balkon korkuluk sistemi, evde yakalanmak istenen havayı pekiştirici bir unsur görevi görmektedir. Modern çizgilerin hâkim olduğu yapılarda modern çizgilere sahip özgün ferforje balkon korkuluk demirleri, klasik çizgilerin hâkim olduğu yapılarda ise klasik çizgilere sahip şık ferforje balkon korkuluk demirleri yakışmaktadır. Evin dış cephesi ile anlamlı bir bütünlük oluşturan bu işlevsel ev gereci, istenirse kişiye özel olarak da tasarlanabilmektedir.

İstenilen boy ve ende oluşturulabilecek bu ev güvenlik gereci, sadece sizde bulunacak eşsiz bir tasarıma da kapılarını açıyor.

KLASİK BALKONLAR İÇİN KORKULUK ÖNERİLERİ

Klasik balkonlar için tercih edilen balkon korkuluk modeli, yine genellikle klasik modellerdir. Fransa ve İngiltere gibi ülkelerde görünen romantik kıvrımlı, işçilik isteyen korkuluklar bu bağlamda klasik yapıdaki evinizle muazzam bir görsel bütünlük yakalayacaktır.

MODERN BALKONLAR İÇİN KORKULUK ÖNERİLERİ

Modern balkonlar için tercih edilen balkon korkuluk modeli ise tahmin edebileceğiniz üzere yine modern balkon korkuluk modelleridir. Günümüzde gittikçe popülerleşen yenilik arayışında kendini bulan müşterilerimiz için asimetrik ya da geometrik şekillere sahip, özgün ve renkli korkuluklar çok doğru bir tercih olacaktır.

Demir balkon korkulukları pek çok isim ile karşımıza çıkabilmektedir.
Yorumlar
Serpil gültekin 2017-08-23 11:48:17
Balkon demir`i örnekleri ve fiyatları
Serpil gültekin 2017-08-23 11:48:16
Balkon demir`i örnekleri ve fiyatları
Yorum yaz

Benzer Ferforje Modelleri