Balkon Korkulukları

FERFORJE BALKON KORKULUKLARI VE ÇEŞİTLERİ

Balkon korkulukları, balkonu tamamlayan ve çepeçevre saran bir güvenlik önlemi olarak tercih edilmesinden ziyade balkonun bir gerekliliği olarak kullandığımız ürünlerdir. Zira balkona yerleştirilmemiş ve balkon korkuluk ürünü taktırılmamış bir balkon hayal edelim. Gözümüzün önüne gelen görüntü balkonun yapımının henüz tamamlanmamış olduğudur. Yani ferforje balkon korkuluk modelleri sadece güvenlikle alakalı değildir, aynı zamanda estetik duruşuyla da doğrudan ilgilidir. Balkon korkulukları balkonu tamamlayan, balkona şık ve estetik duruş sağlayan ve en önemlisi balkonu son haline getiren üründür.

Balkon korkuluk çeşitleri, villa balkon korkulukları, apartman balkon korkulukları, bina balkon korkulukları, hastane balkon korkulukları, okul balkon korkulukları diye sıralandırılabilir. Bu şekilde sıralandırılmasının da belli sebepleri vardır okulda kullanılan ferforje balkon korkuluk modeliyle villada tercih edilen balkon korkuluk modellerinin aynı olmayacağıdır.

 

DEMİR BALKON KORKULUK MODELLERİ

 

 

TERCİH EDİLEN ALANLARA GÖRE BALKON KORKULUK MODELLERİ

Ferforje balkon korkuluk modelleri villalarda daha çok kişiye özel tasarlanmakta ve üretimi yapılmaktadır. Bahçe kapısı, garaj kapısı ve villa kapısıyla uyumuna dikkat edilerek aynı renklerde ve talep edilirse benzer desenlerde tercih edilebilir. Altın yaldızlı balkon korkuluk modelleri, beyaz ve klasik tarzda balkon korkulukları villa balkon korkuluklarında en çok tercih edilen modeller arasındadır.  Ferforje balkon korkulukları apartmanlarda da sıkça tercih edilmektedir. Her apartman balkon modeline uygun balkon korkuluk ürünlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Apartman balkonları için günümüzde en çok tercih edilen korkuluk modeli Fransız balkon korkuluklarıdır. Bu modeller çok sade ürünler olmakla birlikte güvenlik standartları da yüksek ürünlerdir.

 

FERFORJE VİLLA BALKON KORKULUKLARI

 

  
  

 

 

Okullar için tercih edilen balkon korkuluk ürünleri güvenlik ön plana alınıp tasarlanır, yaş aralıklarına göre demirler arası boşluklar ve yükseklikler hesaplanarak tasarlanır ve öncelik kesinlikte tüm güvenlik zafiyetlerini engellemektir. Hastanelerde tercih edilen balkon korkulukları da yine yüksek tipte bel üstü balkon korkulukları olarak tasarlanmakta, hastanın yaşayacağı baş dönmesi gibi durumlarda düşmesine izin vermeyecek standartlarda tasarlanmaktadır.

 

MOTİFLİ BALKON KORKULUĞU FİYATLARI

 

 

DAYANIKLI VE GÜVENLİKLİ BALKON KORKULUKLAR

Balkon korkuluklarını kullanmamızdaki yegâne amaç güvenlik önlemlerini hat safhada tercih etmemizdir.  Ferforje balkon korkulukları alüminyum balkon korkuluklarına göre dayanıklı, sağlam, kullanışlı ve kalitelidir. Ayrıca ferforje balkon korkulukları ferforjenin yarattığı model çeşitliliği kaynaklı balkonlarınıza estetik bir duruş ve şık ömürlü bir ürün armağan eder.

Ferforje dayanıklı ve güvenli balkon korkuluk modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgiye web sitelerimizin üzerinden ulaşabilirsiniz. Ferforje balkon korkuluk fiyatları modelde kullanılan malzeme ve işçilik oranına gör değişiklik gösterecektir. Dilerseniz müşteri temsilcilerimizden model bilgisiyle fiyat sorgulaması da yapabilirsiniz.

 

BİNA DEMİR BALKON KORKULUKLARI

 

 

FERFORJE BALKON KORKULUKLARI ÜRÜN VİDEOMUZ

 

 

KALİTELİ FERFORJE ÜRÜNLERİMİZİN YAPIM AŞAMALARINI VE MODELLERİNİ DAHA YAKINDAN İNCELEMEK İSTERSENİZ LÜTFEN BALKON KORKULUKLARI `NA TIKLAYINIZ

0,