Demir Cami Kapıları

Demir cami kapıları karşımıza pek çok renk, desen ve modelde çıkabilmektedir. Özellikle altın yaldızlı ve yeşil renkte kapılar, camilerde sıkça tercih edilmektedir. İstenilen her renge boyanabilen bu heybetli kapılar, düz cami kapıları olarak da karşımıza çıkabilmektedirler. Yani, cami kapısı denilince akla illa ince işçilik isteyen, detaylı ve şaşalı kapılar gelmemelidir. Müşterinin ihtiyacı ve bütçesine göre şekillendirilen tasarımlar, Köksal Ferforje ile en iyi kalitede ayağınıza sunulmaktadır. Ürün ve fiyat bilgisi için web sitemizin iletişim bilgilerinde yayınladığımız telefon numaramızdan bizlere ulaşabilir ya da instagram/facebook gibi sosyal mecralardan mesaj yoluyla soru ve önerilerinizi iletebilirsiniz.

 

CAMİ KAPISI FERFORJE MODELLERİ

 

 

Demir Cami Kapılarının Özellikleri

1)      Demir cami kapıları oldukça sert bir malzeme olan dökme demirden meydana gelmektedir. Normal şartlarda sıvı ve olabildiğine yumuşak halde bulunan demirin krom ile alaşımlaşması dökme demirin sağlamlığının başlıca unsurudur.

2)      Dökme demirin sert yapısı, demir cami kapısına sağlamlık özelliğini verir. Güçlü darbelere yenilmeyecek nitelikteki bu kapılar çeşitli doğal afetlere de oldukça dayanıklıdır.

3)      Demir cami giriş kapıları cami ile sokak arasında tampon oluşturur. Bu bakımdan istenmeyen durumlarda sokak ile caminin ilişiği kapı yardımı ile sonlandırılabilir.

4)      Uzun ömürlülük de bir başka demirden cami kapısı özelliğidir. Demirin yıllara kafa tutan yapısı, verilen paranın karşılığını fazla fazla ödemektedir.

5)      Doğada bol miktarda bulunan demir, doğaya kesinlikle zararlı değildir. Bu bağlamda oldukça çevre dostu olan demirden yapılma cami ön kapısı yarınlara da güzel bir gelecek sunmaktadır.

6)      Estetik görüntüsü ile hem yerel halkın hem de turistlerin dikkatini çekecek olan bu ürünler, desenli cami kapısı modellerinde yahut desensiz cami kapısı modellerinde karşımıza çıkmaktadır.

0,