Merdiven Korkulukları

Fark Yaratan Ferforje Merdiven Korkuluğu

 

 

Ürünlerimiz de kullanılmakta olan merdiven korkuluğu yani demir yapıdaki madde ile işlenmiş merdivenler yaygınlaşmaktadır. Ferforje kullanımı, bir çok ülke tarafından benimsenmiş olduğu gibi İstanbul mimarisinin oluşumunda alt yapı malzemesi olarakta kullanılmıştır.

El sanatı yapar gibi ustaların ustalığını birçok yapıda sergileme imkanı bulmuş ve aynı zamanda çekiç yardımı ile inanılmaz güzel motifleri, gelenekselliği ile birleştirerek motif işlemeyi sanata dönüştürmüşlerdir. İlk zamanlardan bu yana kullanılmakta olan motifler ise ferforje merdiven korkuluğu imalatı için imge haline gelmiştir.

Şimdilerde ise en yaygın olarak demir merdiven korkuluğu işlemeli olarak tercih edilmektedir.Çağdaş stillerin yer almakta olduğu ferforje merdiven korkuluk modelleri bakıldığnda dünden bugüne her anlamda detayı bize yansıtmaktadır. Senelerdir sorunsuz bir şekilde kullanılmaya devam edilmiş olması da fark yarattığı gerçeğini bizlere göstermektedir.

 

FERFORJE MERDİVEN KORKULUKLARI

 

 

Tasarımı Güçlü Ferforje Merdiven Korkuluğu Çeşitleri

Ferforje merdiven korkuluğu çeşitleri arasında en dayanıklı ve sağlam olarak isimlendirilenler ferforje olanlarıdır. Sizlerin en çok kullandığı bu ürünleri her şekli ile kullanabilirsiniz. Demir kullanmak yapıda artı değerler kazandıracaktır. Avantajlarını da mutlaka her alanda hissetmenizi sağlamak üzere başarılı çeşitleri de sunuyoruz.

 

 

 

Alüminyum, küpeşte, ahşap, demir, döner, oval, teras, merdiven korkuluğu modelleri çeşitleri ile bilinirler. Bunlar tarz olarak birbirine benziyor olsada kalite ve güç bakımından birbirinden ayrışmaktadır. Model bakımından ise bu yapıya uygun olarak yapıları gerçekleştirilir. Gerçekleştirilmekte olan tasarımları güçlü ferforje merdivenler diğer adı ile korkuluklar en iyi olanlarıdır. Böyle olması ise kullanımı ile ilişkisidir. En çok kullanım alanı olan bölgeler ise;

  • Dış cephe ve bahçe üzerinde merdiven korkuluğu olarak karşımıza çıkar.
  • İç alanda yüksek katlar arasında bağlantı açısından önemlidir.
  • Engelli rampası olan alanlarda kenar bölgede tutumaç olarak da gerçekleştirilmektedir.

 

DEMİR MERDİVEN KORKULUK MODELLERİ

 

 

 

Şeklinde kullanımı mevcut alanlar yerini bu biçim de almaktadır. merdiven korkuluğu sayesinde demiri modelleri ve fiyatları bakımından öğrenmeniz sipariş öncesinde yararı olacak bir durumdur. Bunun adına mutlaka arama yöntemi ile iletişimde kalmalısınız. 

 

MERDİVEN KORKULUĞU ÜRETİM VİDEOSU

 

 

DAHA FAZLA FERFORJE ÜRÜNLERİMİZİ İNCELEMEK İSTERSENİZ LÜTFEN MERDİVEN KORKULUKLARI `NA TIKLAYINIZ

0,