FERFORJE DUVAR ÜSTÜ KORKULUK MODELLERİ

Ferforje duvar korkulukları alımı günden güne artmaktadır.Hemen hemen her ilçemizde balkon ve bahçeleri süslemekte olan örnekleri görmekteyiz.Aynı zamanda tasarımları ile detaylarında boğulacağınız ürünler sizleri bekliyor.

Duvar korkuluk hem kullanışlı hemde piyasa değerlerinin neredeyse altında fiyatlarla kalitesinden ödün vermeden hizmet sağlamaktadır. Özel yapım ve üretimleri sayesinde senelerce kullanıma uygunluk ve yatkınlık sağlıyor olması önemli sayılan bir faktördür. Net ve özel yapım modeller sayesinde motifler son derece kullanışlı olağan dışı örnekleri ile sizlerin göz zevkini artıcı motifleri taşımaktadır.

 

DUVAR KORKULUK ALINIRKEN NELERE DİKKAT EDİLMELİDİR?

Alırken dikkat edilmesi gereken belli başlı duvar korkuluk modelleri ferforje modelleri hakkında;

  • Ortamı ve evinizi yansıtması
  • Tam anlamı ile ölçülerine kadar uyum sağlaması
  • Tasarımsal yönden kuvvetli olması
  • Ferforje yapı ile üretilmiş motiflerin detaylara işlenmesi

şeklinde uzayan bir önem ve dikkat sırası yer almaktadır.Ferforje duvar üzeri uygulanan demirler işlemeleri Osmanlı motifleri taşırken dışarıda kullanılacak bahçe korkuluğu ise kesinlikle hava şartlarından etkilenmemesi gerekir. Tüm bahçe ve üzerindeki uygulamalar da ayrıcalıklı bir görünüm sağlayan bu ürün kesinlikle son zamanların en modern ve kullanışlı çeşitleri denilebilecek seviyededir.

 

Ferforje duvar korkuluk yaptırmak gibi bir düşünceniz oluştuğunda mutlak suretle bizleri arayarak tüm modellerimizi görmek adına görüşme sağlayabilirsiniz. Daha iyi yardımcı olmak adına müşteri temsilcimiz ölçüleri aldıktan sonra korkuluk fiyatları için de bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. 

 

FERFORJE DEMİR DUVAR KORKULUK MODELLERİ

Ferforje duvar korkulukları modelleri ile son yılların başarılı örneklerini sizlere sunmaktadır. Bunun yanı sıra pek çoğu sizin eseriniz olabilecek örnekleri ile özel tasarım çizimleri de uygulamalarımız aracılığı ile yapabilmekteyiz.

Duvar korkuluğu demir işlemelerin sanatçıya vermiş olduğu baş yapıt değerindeki esnek eserleri kullanımda kolaylık sağlamaktadır. Bahçe üzerine montelenmiş şekli ile duvar korkuluğu motiflendirmek son derece kolay görülmektedir. Bunların yıllar boyunca yapım aşamasından son anına kadar desenleri birikerek motif katalogu oluşur. Seçimler ferforje duvar korkulukları modelleri adına buradan yapılabilmektedir. Sizler de inceleyebilirsiniz. Kampanyalardan haberdar olun.